طراحی سورئال دوبعدی کاراکتر دختر ایرانی ۲۰۲۳
طراحی دوبعدی در ایلاستریتور

طراحی سورئال دوبعدی کاراکتر دختر ایرانی ۲۰۲۳

طراحی سورئال و فانتزی کاراکتر دختر با استایل پاییزی در ایلاستریتور

طراحی سورئال دوبعدی کاراکتر دختر ایرانی ۲۰۲۳

طراحی سورئال و فانتزی کاراکتر دختر با استایل پاییزی در ایلاستریتور

طراحی سورئال دوبعدی کاراکتر دختر ایرانی ۲۰۲۳ : این سبک طراحی برای انواع کاراکتر های چهره شخصی و یا کاراکتر های اختصاصی برند شما و… مناسب می باشد .

سورئال به زبان عامیانه معنای کاراکتر فانتزیی را می دهد که از چهارچوب انسانی خارج شده باشد .

طراحی سورئال و فانتزی کاراکتر دختر با استایل پاییزی در ایلاستریتور :این کاراکتر در نرم افزار ایلاستریتور طراحی شده و استایل پاییزی دارد .

چهره و تناژ رنگی استفاده شده در رنگبندی این کار کاملا شرقی هست و مشابه یک دختر ایرانی طراحی شده است.

تصویر سازی این سبکی برای مخاطب جذاب تر هست و مدل های کلیشه ای از رده خارج شده اند .

در تصویر فوق یک نکته جای گذاری شده تا مخاطب را برای پیدا کردن نکته ی تصویر به چالش بکشد و این سبک پست ها یا طراحی ها مخاطب را به چالش می کشد و جذابیت کار را افزایش می دهد.

آیا شما متوجه شدید که ساعت کاراکتر در دست اشتباهی بسته شده است؟؟؟؟

همین مورد در پیج اینستاگرام طراح بازخورد جالبی داشت و همه تلاش داشتند متوجه شوند مشکل طراحی کجاست .و منظور طراح از نکته تصویر چیست!

سورئالیسم چیست؟

فراواقع‌گرایی یا سوررئالیسم (به انگلیسی: Surrealism) یکی از جنبش‌های هنری قرن بیستم است. سوررئالیسم به معنی گرایش به ماورای واقعیت یا واقعیت برتر است. زمانی که دادائیسم در حال از بین رفتن بود، پیروان آن به دور آندره برتون که خود نیز زمانی از دادائیست‌ها بود، گرد آمدند و طرح مکتب جدیدی را پی ریزی کردند. این شیوه در سال ۱۹۲۲ به‌طور رسمی از فرانسه آغاز شد و فراواقع‌گرایی نامیده شد. این مکتب بازتاب نابسامانی‌ها و آشفتگی‌های قرن بیستم است..سوررئالیسم را می‌توان یک جنبش هنری-اجتماعیِ بنیادستیز به‌شمار آورد. میل به ایجادِ دگرگونی در زندگی روزمره از طریق آشکارسازی امرِ شگفت‌انگیز و تصادفی عینیِ نهفته در نظم ظاهریِ واقعیت دانست.

این جنبش در عمل با انتشار مجلهٔ انقلاب فراواقع‌گرا توسط برتون آغاز شد. سالوادور دالی، رنه ماگریت و لویی آراگون از جمله سوررئالیست‌های مشهور هستند. نقاشان بزرگی که به این جنبش پیوستند (همچون ارنست، دالی، ری، آرپ، میرو، دوشان، تانگی و…) به نقش‌پردازی دقیق صحنه‌های خیالی و بدون منطق، و جان‌بخشی اشیای روزمره و تبدیل آنها به موجودات عجیب پرداختند. تلاش آنها بر این بود که با خودکاری روانی میدانی را برای بروز ناخودآگاهشان در نقاشی فراهم کنند.

طراحی سورئال و فانتزی کاراکتر دختر با استایل پاییزی در ایلاستریتور :

طراحی سورئال دوبعدی کاراکتر دختر ایرانی ۲۰۲۳

برای تصویر سازی کاراکتر شما یا طراحی کاراکتر برند تجاری شما یکسری اطلاعات و تیپ شخصیتی نیاز هست تا بتوانیم بر اساس چیزی که مد نظرتان هست اتو بزنیم برای طراحی اولیه هرکار حدودا سه اتود به کار فرما ارائه می شود تا بتوانیم به سلیقه ایشان و براساس نیازشان طراحی انجام دهیم . تصویر سازی کاراکتر انواع دارد و سبک سورئال فقط یکی از زیر شاخه های طراحی هست و کاراکتر مد نظر شما در انواع حالات و سبک ها قابل اجرا می باشد .

طراح برند ما مدرس نقاشی هستند و با اکثر مدل های نقاشی اشنایی دارند و این دست ما را در طراحی کاراکتر باز می گذارد .

بیشتر مدلهای طراحی ایشان در بخش موشن گرافیک و انیمیشن سایت قابل مشاهده هست و میتوانید ببینید و سپس انتخاب بفرمایید .

نمونه کار های ایشان در پیج اینستاگرامشان نیز موجود هست و با سرچ هشتک اسمشان می توانید پیج ایشان را پیدا نموده و نمونه هارا ملاحظه بفرمایید .

طراح این کار خانم پریسا کنعانی هستند و شما برای ثبت سفارش از طریق شماره های درج شده در سایت یا از طریق سرچ هشتک اسم ایشان در اینستاگرام میتوانید با ایشان در ارتباط بوده و ثبت سفارش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید