تیزرتبلیغاتی

تیزرتبلیغاتی

ساخت تیزر رئال

تیزر رئال خیلی ساده بخوام بگم مثل یک فیلم کوتاهه که در اون همه چیز تقریبا واقعی هست یعنی بازیگر یا مدل  , مکان فیلم برداری تیزر واقعی هست .

 
تیزر رئال هم سناریو و داستان داره و طبق یک استوری برد ساخته میشه که همه چیز دست به دست هم میده تا بیننده تحریک بشه به خرید و استفاده از محصول یا خدمات شما .
 
در تیزر رئال ما نیاز به تجهیزات زیادی مثل دوربین , نور و … داریم .علاوه بر تجهیزات نیاز به مکان (لوکیشن ) مناسب و بازیگر متناسب با سناریو داریم .

چرا تیزر رئال بهتره ؟

خب این سوال خیلی هاس که چرا تیزر رئال سفارش بدیم . اول از همه بگم که اکثر برند های بزرگ طرفدار تیزر رئال هستن و اما دلیل استفاده از تیزر رئال اینکه برای همه سنین مناسبه و دقیق تر میشه محصول را معرفی کرد .

تیزر رئال بخاطر استفاده از المان های واقعی و مهم تر استفاده از خود محصول بهتر و هدفمند تر محصول را معرفی میکنه و چون فیلم مخاطب بیشتری داره قطعا بازدهی بیشتری هم داره .


تیزر رئال از مرسوم ترین نوع تیزر ها بوده که میتواند نظر مخاطبین را به محتوای تیزر جلب نماید . تبلیغات موئر بهترین راه جلب مشتری است و با داشتن یک تیزر تبلیغاتی رئال به راحتی میتوانید شغل ، محصول و حرفه خود را به دیگران معرفی نمایید .

امروزه ساخت و تولید یک تیزر رئال به یک حرفه تبدیل شده است . این گونه تیزر ها در واقع یک فیلم کوتاه به عنوان معرفی نامه محسوب میشود و باید د مدت زمان کم تاثیر گذاری زیادی را در مخاطب ایجاد نماید .

همانطور که در بالا نیزر گفته شد در تیزر  رئال تمام عناصر واقعی هستند و از یک داستان و سناریو تبعیت میکنند . این داستان باید به گونه ای پیاده سازی شود که القا کننده پیام به مخاطب باشد تا بتواند بیشترین تاثیر گذاری را داشته باشد .

چرا هزینه تیزر رئال متفاوته ؟

سوال خیلی هاس که چرا مثلا انیمیشن و موشن گرافیک هزینه کمتر از تیزر رئال داره .

خب این بخاطر هزینه کار بالا هست چون که در تیزر رئال نیاز به مدل و بازیگر , اجاره لوکیشن , تهیه دوربین ,تجهیزات نور , تجهیزات دوربین , هزینه گریم و بعضی وقت ها هزینه های متفرقه زیادی داریم .

به همین خاطر هزینه تیزر رئال متفاوت هست .

 

تیزر استاپ موشن چیه ؟

یکی از جذاب ترین مدل های تیزر تبلیغاتی هست . استاپ موشن به حرکت دادن اجسام یا عروسک های استفاده شده در صحنه به صورت فریم فریم و از به هم پیوستن این فریم ها (عکس ) فیلم استاپ موشن ایجاد میشود . در استاپ موشن از اجسامی مثل کاغذ یا عروسک های خمیری استفاده میکنم البته ممکنه از اجسام واقعی یا شخص هم استفاده کنیم که چگونگی حرکت و ترتیب ان بستگی به سناریو فیلم دارد .

بله استاپ موشن بر اساس سناریو و استوری برد ساخته میشود و باید طبق استوری برد از پیش اماده شده اجسام و عروسک ها حرکت داده شود .

این مدل تیزر هم نیاز به تجهیزات فیلم برداری  دارد .

تیزر زک کینگ چیه ؟

تیزر سبک زک کینگ در واقع تیزر داستانی هست که در آن با استفاده از تکنیک های جلوه ویژه کامپیوتری و یک سری اصول فیلم برداری کار های خارق العاده و خلاقانه انجام میشود .

در این تیزر هم مانند تیزر رئال تجهیزات و موارد مورد نیاز استفاده میشود به علاوه تدوین و جلوه ویژه حرفه ایی مخصوص این سبک و میتوان گفت از جذاب ترین و خلاقانه ترین مدل های تیزر ویدویی است .

چطوری تیزر سفارش بدیم ؟

خیلی راحت میتونید در قسمت ”  تماس با ما ” سایت و با تماس با شماره کارشناس هم مشاوره بیشتری بگیرید و هم ثبت سفارش کنید .