تیزر انیمیشنی یکی از جذاب ترین روش های تبلیغاتی است . میخوای در مورد تیزر انیمیشنی بدونی ؟

 

 

انیمیشن تبلیغاتی

ساخت انیمیشن تبلیغاتی با طراحی کاراکتر حرفه ایی

 

انیمیشن تبلیغاتی

 

 

حتما انیمیشن دیدن و خب ما از بچگی تا حتی بزرگسالی عاشق انمیشن هستیم . حالا انیمیشن تبلیغاتی چیه ؟ سه مدل انیمیشن تبلیغاتی میتونم دسته بندی کنم

 

 

۱-انیمیشن تبلیغاتی موزیکال

انیمیشن موزیکال که کاراکتر ها از روی ریتم و حرکت دارن یا شاید کاراکتر خواننده اون آهنگ میشه و با استفاده از موزیک و انیمیشن سازی کلیپ تبلیغاتی بسیار جذاب میتونید داشته باشید .

 

 

تیزر موزیکال |موشن گرافیک موزیکال |انیمیشن موزیکال

 

۲-انیمیشن تبلیغاتی فان

دوم انیمیشن داستانی با اسپانسر تبلیغاتی این مدل یک انیمیشن احتمالا طنز که داستان بامزه کوتاهی را روایت میکنه و در جاهایی از انیمیشن طوری سناریو نویسی میشه که اسم و نماد برند بیاد و تبلیغ اون برند بشه ولی در کل فقط یک کلیپ طنز انیمیشنی ساخته میشه خوبی این مدل اینکه تبلیغ ویروسی دارید و خود کاربران اینترنت اشتراک میذارن و مثل ویروس کلیپ تبلیغ برند شما در فضا مجازی منتشر میشه .

 

۳-انیمیشن تبلیغاتی داستان برند

سومین دسته بندی انیمیشن تبلیغاتی که صفر تا صد برای داستانی است که روایت مزایا برند شما است . در این مدل ابتدا مشکلاتی مطرح میشود و کاراکترهای انیمیشن دچار مشکلاتی هستن و بخش دوم تیزر راه حلی به صورت داستانی بیان میشود که این راه حل مشکلات همان برند شما است و به صورت داستانی شما برندتان را به مخاطبین معرفی میکنید در این روش نیاز به اشتراک گذاری مناسب و کافی دارید تا به نتیجه برسید .

 

انیمیشن داستانی

 

انیمیشن تبلیغاتی چطوری ساخته میشه ؟

 

روش های مختلفی برای ساخت انمیشن وجود داره ما از روش دوبعدی دیجیتال برای ساخت انیمیشن هامون استفاده میکنیم در این روش ابتدا سناریو و ایده نوشته میشود وبعد یک استوری برد روی کاغذ که قبل از شاخت کامل بفهمیم هر سکانس چه می شود .

مرحله بعد طراحی کاراکتر و فضا سازی گرافیکی بعد از آن ریگ بندی و جان بخشی به کاراکتر ها و انیمیشن سازی مرحله بعد دوبله کاراکتر ها و در نهایت میکس صدا و تصویر انجام می شود.

ما در این انیمیشن سازی از نرم افزار های فتوشاپ یا ایلاستریتور برای طراحی کارکتر و فضا سازی استفاده میشود و برای انیمیشن سازی از انیمه استدیو برای انیمیشن سازی و در نهایت از نرم افزار پریمیر برای تدوین نهایی استفاده میکنیم.